Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 21. časť

Simone bola rozhodnutá vytiahnuť z Gordona všetky informácie o Tomovi, ktoré pozná, a aj tie, ktoré nepozná, no plány jej prekazil spánok. A rovnako tak ráno, pretože keď ona vstávala, on ešte stále spal. Postarala sa o dvojčatá, nakŕmila ich aj seba a potom zabúchala na Billa, aby sa šiel o ne postarať, kým sa ona vychystá do obchodu. Chlapec sa z postele vyhrabal dosť neochotne, no nechcel svoju matku naštvať, tak sa rýchlo obliekol a premiestnil sa do obývačky, kde naňho už čakali jeho dvaja malí súrodenci. Len čo sa za Simone zatvorili dvere, z postele sa vyhrabal aj Gordon.Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 19. časť

Bill si ešte vo výťahu nachystal kľúče od bytu a celú cestu si dodával odvahu. Mal totiž obrovskú chuť otočiť sa a utiecť späť k Tomovi. Vedel, že to nebol najlepší nápad vypínať si mobil, ale chcel jednoducho len stráviť príjemný deň so svojou láskou. Keď výťah cinknutím oznámil, že je na mieste, až ho trhlo. Nechcelo sa mu von. Ešte nikdy vo svojom živote nemal menšiu chuť vrátiť sa domov. Vlastne sa cítil vydesený. Len si nebol istý, kým. Či svojou matkou a jej očakávaným výbuchom, alebo sám sebou. Sklamal ju. Vedel, že ju sklamal a bolo mu to ľúto, ale pravdou bolo, že celý život sa držal jej sukne a teraz konečne mal chuť a odvahu žiť po svojom.

Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 18. časť

Zvyšok dňa strávili hraním hier, pozeraním telky a rozprávaním. Po chutnom obede, po ktorom starší chlapci umyli riad, si dokonca dali šlofíka (dvacet). Tom s Billom sa uvelebili na posteli, Bill pekne v Tomovom objatí a ostatní dvaja na gauči. Andreas sa usadil na jednej strane a Sami na druhej, s hlavou v jeho lone. Výhoda rohovej pohovky. Pôvodne mali v pláne skôr pozerať telku, no nakoniec sa pristihli pri tom, že si pospali. Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 16. časť

Sami ostal taký prekvapený z Tomovho počínania, že takmer zabudol vystúpiť z výťahu. Tom zatiaľ pobavene ťahal Billa za sebou do bytu, tak trochu dúfajúc, že sa im podarí pred ním utiecť. Žiaľ, nepodarilo. Sami sa spamätal včas a než stihol Tom zatvoriť dvere, vbehol za nimi. Mladík sa otočil na svojho priateľa a prevrátil oči, aby tak dal najavo svoje "nadšenie" zo Samiho príchodu, no napriek tomu ho pustil dnu.Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 15. časť

Ďalšie ráno vstal Bill v dobrej nálade. A tú mu nedokázalo pokaziť ani stretnutie s matkou. Hneď po zobudení sa totiž dohodol s Tomom, že sa naraňajkujú spolu. Rýchlo preto spáchal rannú hygienu, nahodil si len minimálne líčenie, a keď sa na chodbe stretol s matkou, okázalo ju ignoroval. Simone ostala v absolútnom šoku, keď jej nepoprial ani dobré ráno, no než sa spamätala, stihol sa obuť, bundu so šálom iba schmatol do rúk a už ho nebolo. Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 14. časť

Chvíľu sa ešte rozprávali, než sa rozhodli pozrieť si niečo v telke. Tom by si najradšej pozrel niečo akčnejšie, Bill bol pre romantiku, a tak sa nakoniec zhodli na rozprávke. Práve dnes ich bolo na programe kopu, no nakoniec vybrali Dobu ľadovú. Smiali sa na rovnakých veciach, hoci zatiaľ čo Tomovi sa páčilo, aká je Shira chladná potvora, Bill po celý čas básnil o tom, že si Diego konečne našiel priateľku. Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 13. časť

Tom si neskôr vôbec nepamätal, ako k tomu nakoniec došlo, ale bolo mu to úplne jedno. V jednej chvíli jednoducho pozeral do jeho očí, strácal sa v nich a v tej druhej sa jeho pery dotýkali Billových. Lenže stačilo len pár sekúnd, aby sa od neho rovnako rýchlo odtiahol. Pretože to, čo v tej chvíli pocítil, bolo ako zásah bleskom. Dych sa mu zadrhával v hrdle, zatiaľ čo sa očami vpíjal do tých Billových a snažil sa zistiť, či to cítil aj on. Prekvapenie v nich mu dávalo jasnú odpoveď. Chvíľu sa snažil zistiť, či sa mu to páčilo a odpoveď prišla okamžite, keď sa chlapec pohol a pritisol svoje pery na jeho.Collapse )
Kakalru

Stretli sme sa na Vianoce - 12.časť

Vo chvíli, keď Tom zbadal Billovu rozžiarenú tváričku, na okamih sa mu zastavilo srdce. Bol taký nádherný! Čierne vlasy lemovali alabastrovú pleť, orieškové oči žiarili ako hviezdičky, a pery... tie pery by najradšej okamžite pobozkal. Ale to sa neodvážil. Videli sa predsa len druhý krát v živote! A hoci kedysi by mu to nevadilo, teraz to bolo iné. Teraz záležalo na všetkom. Teraz túžil len po tom urobiť na Billa dobrý dojem, ten najlepší, aký sa dá, aby sa s ním chcel stretnúť aj tretí krát, aj štvrtý, aj desiaty, aj stý aj...
Collapse )