jasalia (jasalia) wrote,
jasalia
jasalia

Stretli sme sa na Vianoce - 30. časť

„Ty si sa zbláznil?????“ Gustav vyvalil oči a zastavil sa uprostred pohybu. Bill si zahryzol do pery a nenápadne sa zahľadel na podlahu. Mal by sa za svoje slová hanbiť, no v skutočnosti mal veľký problém udržať vážnu tvár, keď mal chuť usmievať sa od ucha k uchu. Pôvodne neplánoval, aby ich Gus počul, ale teraz bolo zábavné sledovať jeho tvár.
„Nemáš počúvať za dverami,“ napomenul ho Georg, za čo si od svojho priateľa vyslúžil vražedný pohľad.
„Nepočúval som. A som tu doma. A ak ste to predo mnou chceli tajiť, mali ste sa o tom rozprávať niekde inde. Chcel si to predo mnou tajiť?“ obviňujúco sa zahľadel na Billa a jeho ospravedlňujúci výraz hovoril za všetko. Chvíľu naňho hľadel bez akéhokoľvek výrazu v tvári, potom sa otočil na päte s plánom opustiť miestnosť. A to znamenalo len jedno. Je zle.

Gustav stačil urobiť len pár krokov, než sa naňho zavesili obaja jeho priatelia a zabránili mu v akomkoľvek ďalšom pohybe.
„No ták, Gusíííí! Nie je to tak, že by sme to pred tebou chceli tajiť. Len som vedel, že by ťa to rozrušilo a nechcel som to na teba vybaliť takto. Chcel som, aby si sa to dozvedel nejako... inak? Opatrnejšie? Možno, keď už bude po tom?“
„Po tom? PO TOM?! Si sa fakt zbláznil? Nechodíte spolu ani mesiac!“
„Bude to presne mesiac, keď sa to...“
„Bill! Svojmu predchádzajúcemu priateľovi si po mesiaci sotva dovolil, aby ťa pobozkal!“ pripomenul mu Gustav, vymaniac sa z náručia svojich priateľov, aby sa naňho mohol pozrieť poriadne. Georg sa ho pokúsil znovu objať, no on ho od seba odstrčil, a tak si radšej rezignovane sadol späť do kresla a nohy si vyložil na taburetku. Bolo mu jasné, že práve v tejto chvíli nemôže pre Billa urobiť nič, zato večer... Večer si to odmietnutie vynahradí poriadne žhavým sexom.

Zatiaľ čo Georg si spriadal plány na večer, Gustav sa začal prechádzať rozhorčene po miestnosti. Bill si sadol do kresla umiestneného v najvzdialenejšom rohu a snažil sa pôsobiť čo najmenšie. Čo bolo pri jeho výške dosť náročné. Chápal rozhorčenie svojho priateľa, pretože mal samozrejme pravdu, ale... toto bolo predsa len niečo iné. Jeho vzťah s Tomom bol iný. A iné boli aj jeho pocity z toho všetkého. Pri svojom predchádzajúcom nápadníkovi vôbec nemal pocit, že by to malo byť to pravé. Stretávali sa spolu viac ako mesiac a on sa skutočne snažil, ale... za celý ten čas nemal ani na sekundu rovnaký pocit, aký mal pri Tomovi už po pár spoločne strávených hodinách. Ten pocit, že toto je to to pravé. To skutočné, úžasné a dokonalé. Keď sa k nemu priblížil jeho posledný priateľ – a vlastne ktorýkoľvek predchádzajúci priateľ či nápadník – vždy sa akurát tak zasekol. Doslova zamrzol a nedokázal sa uvoľniť. Niečo také sa mu pri Tomovi nestalo ani raz. Bozkávanie, dotýkanie sa a vychutnávanie si spoločnej blízkosti, to všetko bolo pri ňom také prirodzené! Dokonca viac než to. Bolo to uvoľňujúce, jednoduché a dokonalé.
„Prečo to chceš urobiť?“
„Pretože to tak cítim,“ priznal, no nezdalo sa, že by to Gustava nejako presvedčilo.
„Nikdy pred tým si...“
„Nikdy pred tým som to tak necítil. Som už dospelý, Gustav. Už pár rokov! A... chápem, že si o mňa robíš starosti, ale toto je moje rozhodnutie a ja ho nezmením. Chcem sa s ním pomilovať. Chcem náš vzťah posunúť ďalej a cítim, že je to tak správne. Nie je potrebné čakať.“
„Ale...“
„Gusííí, nechaj ho,“ zastaral sa do toho Georg a opäť sa postavil, aby ho mohol vziať do náručia. „Je pevne rozhodnutý urobiť to. Už ho nepresvedčíš. Skôr by si mu mohol poradiť, ako to urobiť, aby to bolo dokonalé.“
„ČO? Zbláznil si sa? Mám ho v tom ešte podporovať?“
„Myslím, že podporu skutočne nepotrebuje. Ale je to tvoj priateľ a keď sa už rozhodol, že to urobí... tak nech si to teda poriadne užije. Nechceš predsa, aby to preňho bola nočná mora, ako to bolo pre teba,“ pripomenul mu potichu niečo, na čo nikto z nich nespomínal rád.

Georg a Gustav sa síce poznali už od malička, no na samom začiatku boli len priatelia. Georg dával prednosť dievčatám a Gustav sa zamiloval do staršieho chalana, ktorý však len využil jeho mladosť a neskúsenosť. Pre Gustava bol jeho prvý krát nočnou morou, ktorá ho ešte aj po rokoch občas dokázala zobudiť uprostred noci. Cítil sa potom tak zle, až bol presvedčený, že už nikdy viac nebude chcieť mať sex. Nebyť Georga...

„Tom nie je taký,“ šepol Bill, no keď naňho Gus vrhol nepríjemný pohľad, okamžite svoje slová oľutoval. „Prepáč. Ja len...“
„Miluješ ho,“ dokončil zaňho Gustav a pokýval hlavou. Pochopil. A nemohol sa naňho za to hnevať. Aj on bol vtedy zamilovaný a presvedčený, že robí správnu vec. Aký bol len hlupák.

Pozrel na Georga, chvíľu mu hľadel do očí a hľadal v nich istotu. Hľadal ju uňho už dlhé roky a vždy ju tam našiel. To bolo jediné dobro, ktorý z jeho omylu vzišlo. Keď ju našiel, pokýval hlavou a nakoniec sa na Billa dokonca usmial.
„Dobre. Pomôžeme ti, aby si si to užil.“

Keď sa Bill na druhý deň večer vrátil domov, už si nebol taký istý, že sa rozhodol správne, keď sa chcel s kamarátmi poradiť. Bol z toho akurát poriadne nervózny a rozrušený. A popravde aj nadržaný a roztúžený. Ich mesačné výročie malo byť za pár dní a on nevedel, či to dovtedy vydrží. Za prvé preto, lebo by sa naňho najradšej vrhol hneď teraz a za druhé tiež preto, lebo sa bál, že dovtedy stratí odvahu.

„Na začiatok nesmieš zabudnúť na čistotu. Treba sa umyť. Všade. Myslím tým naozaj všade, hlavne tam... vnútri,“ začal Gustav a jeho tvár sa pomaly menila z absolútne bielej na karmínovo červenú. Jeho prechádzanie sa hore – dole po miestnosti sa zrýchľovalo, až hrozilo, že začne behať. Hlas sa mu triasol nervozitou a jeho rozprávanie bolo nesúvislé, ako sa snažil na nič nezabudnúť. Bill si to ani všetko nestihol zapamätať... alebo možno ani nechcel.
„Ako to myslíš... vnútri?“ nechápal, či skôr len dúfal, že nechápe.
„No... odporúča sa klystír,“ priznal Gustav, na čo Bill výrazne zbledol a vyvalil oči.
„To myslíš vážne?“
„No...“
„Neznie to moc romanticky, čo?“ zapojil sa do rozhovoru aj Georg, zatiaľ čo jeho tvár zdobil široký úškrn. „No, popravde, ide o to, že Tom bude strkať svoje prsty a následne svojho vtáka do tvojho zadku. Takže keby si hľadal informácie na internete, zrejme by si našiel zmienku aj o tomto. Ale – úprimne – dosť pochybujem, že by si väčšina buzerantov denne vyplachovala zadky. Takže to je len na tebe. Ale možno sa tak budeš cítiť istejšie, minimálne pri prvom raze.“ Georg si pred ústa servítku nedával, za čo si vyslúžil od ostatných dvoch mládencov v miestnosti šokované pohľady.
„Si sa pomiatol?“ nahneval sa naňho Gustav, na čo on len nonšalantne pokrčil ramenami.
„No čo? Veď som nič zlé nepovedal! Ty sám si mi o tom rozprával, zabudol si?“
„No... áno, ale... nie takto! Chceš ho fakt vydesiť? Myslel som si, že si na jeho strane!“ nechápal Gustav, za čo si od Gea vyslúžil pobavené pokrútenie hlavou.
„Ja nie som na nikoho strane. Ale, úprimne, ako chceš hovoriť o takýchto veciach? Zaobalene a v rukavičkách? To by sme sa nikam nedostali.“
„No áno, ale...“
„Nechaj ho, Gusí. Má pravdu. Toto je... mňa to už napadlo. Ale... no... Môžeš pokračovať?“
„No... môžem. Teda...“ Gustav sa musel niekoľko krát zhlboka nadýchnuť, aby sa upokojil a dokázal pokračovať v rozprávaní.
„Ide o to, že ho musíš nechať, aby si ťa poriadne pripravil. Nesmiete na to ísť prirýchlo. Ak to bude nutné... no, nesmieš to urýchliť. Ak si nebudeš istý, že to zvládneš, tak by si mohol, možno... no... mohol by si...“
„Mohol by si si predtým vyhoniť,“ dokončil Geo, na čo mu Gustav venoval vražedný pohľad. Ten následne pokračoval.
„No, ale má pravdu. Možno by si to mohol urobiť, aby si bol pokojnejší. Neviem, nakoľko je Tom skúsený v tomto... hm... mužskom spôsobe milovania, takže... Čo?“ prerušil svoje rozprávanie, keď si uvedomil chichot. Zastavil sa a nechápavo pozrel na oboch svojich spoločníkov.
„Mužský spôsob milovania? To je tvoj spôsob, ako označiť análny sex?“ neodpustil si Geo pobavenú poznámku, na čo sa už Bill nadobro rozosmial. Gustava to však nepobavilo.
„No tak mi prepáč, že nie som taký vulgárny ako ty. Ja nedokážem byť taký otvorený a tváriť sa, akoby sme sa rozprávali o tom, čo uvaríme na večeru.“
„Ja viem, láska. A milujem to na tebe. Len... ma to trochu pobavilo. Pokračuj, prosím,“ udobroval si ho, čo na tvári svetlovlasého mladíka vyvolalo nežný výraz. Ten sa však stratil rovnako rýchlo, ako sa objavil a potom už opäť pokračoval.
„Ako som povedal. Nevieme, ako veľmi je Tom skúsený týmto smerom. Možno to aj robil so svojimi predchádzajúcimi, hm, známosťami, ale dosť pochybujem, že boli rovnako neskúsené ako ty. Tak či tak, o svoje potešenie sa budeš musieť postarať ty sám.“
„Gus!“ opäť ho prerušil Geo, no tentokrát znel dosť rozhorčene. „A ty ho nepočúvaj. Som si istý, že o tvoje potešenie sa postará Tom. Ide len o to, aby si nezabudol na prípravu. Nesmieš zabudnúť na lubrikant a musí ťa poriadne roztiahnuť. Ak ti to je nepríjemné, môžeš to urobiť ty sám. Vlastne by si si to mohol pár krát skúsiť nanečisto, než sa to stane. Aby si si zvykol na ten nezvyčajný pocit. A...“
„Počkať, ty si tiež?“ tentokrát to bol Bill, kto prerušil cudzie rozprávanie. A tentokrát to bol Geo, koho tvár sa pokryla červeňou. Rozhodol sa však byť úprimný.
„No, povedzme, že... v skutočnom vzťahu by si mali byť partneri rovní. Keď príde čas, nezabudni to Tomovi pripomenúť. Každému vyhovuje to svoje, samozrejme sa môže stať, že sa mu to nebude páčiť, ale... no... budete musieť urobiť kompromis. Ale to je až budúcnosť. A ja si teraz dovolím predpokladať, že minimálne pri prvom raze budeš - ako sa to hovorovo nazýva – ten dole. Takže, ako som povedal, musíš sa postarať o to, aby ťa dostatočne pripravil. Mal by si sa cítiť dostatočne uvoľnene. Môže ťa zatiaľ bozkávať, hladiť alebo ti robiť orál, aby odviedol pozornosť...“ Georg sa opäť červenal... a teraz sa už červenal aj Bill. A nenápadne pri tom prekrížil nohy. Bože, už len tá predstava, že sa ho bude Tom dotýkať... tam dole... ou. „No... a ty sa nesmieš uponáhľať a chcieť od neho, aby ti to urobil skôr, ako na to budeš skutočne pripravený,“ dokončil Geo a už aj on si nervózne poposadol. Do čerta, bude musieť popohnať to svoje rozprávanie, lebo sa urobí.
„No, rozhodne nezabudni na kondóm a lubrikant a pozri si na nete nejaké odporúčania na polohy. Skús si nájsť nejakú, ktorá ti bude najviac vyhovovať, aby si sa pri tom cítil naozaj pohodlne. A tiež nezabudni dávať najavo, že sa ti to páči. A tiež sa ho dotýkaj, nenechaj to všetko len na ňom. Musíš mu dokázať, že ty si to najlepšie. No a ak sa ti to nebude páčiť, neboj sa povedať nie. Máš na to právo v ktorejkoľvek časti. Len nesmieš zabudnúť na to, že v určitej chvíli je už pre chlapa skutočne ťažké, ba priam nemožné prestať. A to je, myslím, všetko. A teraz nás láskavo ospravedlň. Ja a Gustav máme nejaké... povinnosti,“ oznámil náhlivo Geo, schmatol Gustava za ruku a už ich nebolo. Bill ostal konsternovane sedieť a pozerať na náhlivo zatvorené dvere, než sa priam zúfalo rozosmial. Pochopil, kam Geo s Gustavom tak rýchlo zmizli. Ani on na tom nebol najlepšie. Predstava Toma, ako sa ho dotýka na všetkých tých miestach a ako sa on dotýka jeho...

A tak prišiel domov vydesený a rozrušený a vzrušený a najradšej by hneď zavolal Tomovi, aby si s ním vyskúšal všetko to, o čom v posledných dňoch toľko sníval. A najradšej by to urobil hneď, keby ho nedesili všetky tie ostatné veci okolo toho. Predstava, že by sa mal sám... Nakoniec to nevydržal a skutočne sa sám uspokojil, inak by sa asi zbláznil.

Keď bolo po všetkom, rozhodol sa zachovať podľa odporúčaní, ktoré mu dali jeho priatelia a niečo si o tom vygoogliť. Strávil pri počítači celý nasledujúci deň a jeho odhodlanie bolo stále menšie a menšie. A on bol stále nadržanejší a nadržanejší. Keď za ním večer prišiel Tom, aby s ním strávil pár hodín, vrhol sa naňho a skoro by ho bol priamo tam na chodbe aj znásilnil, keby sa neotvorili dvere výťahu, z ktorého vystúpili všetci obyvatelia susedného bytu. Chlapci sa od seba so smiechom odtiahli a on zahanbene schoval svoju tvár do Tomovho šálu, keď si všimol pobavené úsmevy na tvárach susedových dcér. Keď sa chodba opäť vyprázdnila, radšej nechal svojho priateľa stáť na chodbe a sám sa rýchlo zavrel v byte, aby sa poriadne vydýchal a upokojil. Najradšej by sa zavrel do svojej izby a postaral sa o svoj malý problém v nohaviciach, no vedel, že nemôže nechať Toma čakať tak dlho. Preto si aspoň opláchol tvár studenou vodou (v rámci možností svojho make–upu samozrejme) a rýchlo sa obliekol, aby mohli čím skôr vypadnúť. A schladiť sa vo vonkajšom mraze.

Mráz však na dlho nepomohol. Tomova blízkosť (a jeho predstavy) ho dokázali rozpáliť veľmi rýchlo. Väčšinu večera teda strávili tým, že sa bozkávali a túlili jeden k druhému. Bill vedel, že je to šialené. Že láska predsa nie je len o sexe, že by sa mali rozprávať a vytvárať spoločné zážitky, no v tejto chvíli dokázal myslieť len na to jedno a to bol Tom, Tomove pery na tých jeho a Tomove ruky na jeho tele. A Tomove pery na jeho tele a Tomovo telo a...Bill sa od neho prudko odtiahol a bol skutočne vďačný za svoj nový kabát, ktorý spoľahlivo zakrýval neprehliadnuteľnú hrču v jeho rozkroku.
„Ja... mal by som ísť,“ roztraseným hlasom priznal, hoci najradšej by s ním ostal až do rána. Čakal, že ho Tom bude zdržiavať, no on len súhlasne pokýval hlavou.
„Hej, mal by si,“ priznal, no pohľad nespúšťal oči z Billových pier. Boli napuchnuté od jeho bozkov a neuveriteľne lákavé. Najradšej by pokračoval, no bol presvedčený, že na jeho nevinného priateľa je toho už moc. Keby len vedel...

„Sami? Môžeš dnes prísť?“ ozval sa roztrasene Bill do telefónu, len čo sa dostal domov. Vedel, že je už dosť neskoro, no po tom, čo si opäť ručne – stručne uľavil, potreboval sa o svojom trápení s niekým porozprávať. A Sami sa mu na to zdal byť ten najvhodnejší. Mladší chlapec už bol takmer v posteli a tešil sa na to, ako si s Andreasom spravia príjemnú chvíľku, no niečo v Billovom hlase mu našepkávalo, že ako správny priateľ by sa mal vzdať svojho pohodlia a ísť ho navštíviť. Jeho rozhodnutie sa ukázalo ako správne, keď o pár minút neskôr zazvonil telefón aj jeho priateľovi – to keď mu volal Tom a žiadal ho, či by s ním neskočil na pohárik. Chlapci si teda zavolali taxík, obliekli sa, spoločne vyšli von a keď Andreas vystupoval pred barom neďaleko jeho domu, na rozlúčku sa pobozkali.

Sami zaplatil taxikárovi a o pár sekúnd neskôr Billovi zazvonil telefón.
„Som tu!“ oznámil skrátka a keď pri dverách zazvonil bzučiak, otvoril si a vošiel dnu. O pár minút neskôr už vchádzal do bytu. Dvere boli pootvorené, no svojho hostiteľa nikde nevidel. Vyzliekol si bundu, vyzul sa a vošiel dnu nasledujúc svetlo. Billa našiel schúleného na gauči. Vianočný stromček svietil v rohu miestnosti, ako ho nemal kto odložiť, keďže jeho mama doma nebola a chlapcovi sa do toho nechcelo. Na stole bola otvorená a už napoly vypitá fľaša vína a nachystané dva poháre. Aj balíček sušienok a čokoláda boli do značnej miery zjedené a Samimu prišlo Billa až ľúto, keď si predstavil, ako ho bude z tejto kombinácie páliť záha.
„Ahoj,“ špitol nešťastný chlapec, keď sa do jeho zorného poľa dostal jeho zlatovlasý kamarát. Ten sa naňho povzbudzujúco usmial a prisadol si k nemu.
„Tak, čo sa deje?“
„Chcem sa s Tomom vyspať,“ priznal Bill tak ticho, až ho bolo sotva počuť. Sami si dokonca nebol istý, či počul správne, a tak zdvihol jeho hlavu a prinútil ho, aby prestal pozerať niekam do zeme a pozrel mu do očí.
„Počul som dobre? Chceš sa s Tomom vyspať?“ zopakoval presne jeho slová a keď Bill prikývol, pokračoval vo výsluchu. „No, na tom nie je nič zvláštne. Medzi vami lietajú také iskry, až sa čudujem že ste ešte nič nepodpálili. V čom je teda problém?“
„No... keď ja som to ešte s nikým nerobil,“ priznal zahanbene Bill a Sami sa rozosmial.
„No, pre každého je to raz po prvý krát. V tvojom prípade je to síce trochu neskôr, ale predpokladám, že si hľadal toho pravého. Tak v čom je problém? Bojíš sa, že niečo pokazíš? Alebo že ťa to bude bolieť? Alebo... niečo?“

Bill chvíľu mlčal, ako sa snažil utriediť si myšlienky. Vlastne nevedel, čo ho tak znervózňuje. Chcel, aby to bolo dokonalé. Chcel, aby to bolo dokonalé pre Toma – možno aby ospravedlnil fakt, že on je chlapec a Tom donedávna uprednostňoval dievčatá.
„Chcem, aby to bolo dokonalé, pre Toma,“ priznal nakoniec aj nahlas a Sami si povzdychol.
„No, Tom ťa miluje. Preňho to bude dokonalé, nech už to dopadne akokoľvek. Tom už má skúsenosti, vie že pri sexe sa stávajú aj trapasy. Čo preňho bude nové je to, že teba miluje. Stavím sa, že urobí všetko preto, aby si si to ty užil. Popravde... skôr sa obávam, či sa nebude snažiť a príliš.“
„Ako to myslíš?“
„No... nedalo si nevšimnúť, ako ťa neustále ochraňuje. Stará sa, aby si bol v teple, aby si sa nepošmykol, aby si mal všetko, na čo máš chuť... Andreas sa smial, že sa o teba stará ako stará kačka o svoje mladé. Preto by sa mohlo stať, že ak si bude myslieť, že ti tým ublíži, nebude chcieť... no... vieš.. vziať si ťa. Preto ak chceš, aby to bolo skutočne dokonalé, budeš sa o to musieť postarať ty. A to urobíš najlepšie tak, ak budeš absolútne v pohode a budeš si istý, že to chceš.“
„Ale ja to chcem!“ odhodlane zvolal Bill, no na jeho tvári sa stále neodrážalo to nadšenie, ktoré by Sami očakával. Preto sa naňho len s nežným úsmevom zahľadel a počkal si, kým sa Bill neupokojí a neprizná, v čom je ešte problém.
„No?“ pomkol ho k hovoru, keď sa chlapec stále k ničomu nemal. „Neboj sa a povedz mi čokoľvek. Som zdravotník, chápeš, môžeš to brať ako lekárske tajomstvo, ak chceš,“ ponúkol mu ešte, za čo si vyslúžil Billov uvoľnený smiech. Napokon sa však aj ten upokojil a on sa s výdychom konečne odhodlal pokračovať vo výpočte toho, čo ho trápilo.

„Keď... ja som sa o tom rozprával aj s Géčkami. A... oni mi povedali, že by som... že by som mal pred tým... že by som mal...“ zakoktal sa, no nedokázal pokračovať.
„Vieš, hovorili o tom a ja som... mal som chuť hneď bežať za ním a pomilovať sa s ním. Ale oni hovorili, že by som pred tým mal... Že by som mal... no... záchod a sprcha a...kl...kl...“
„Klystír? Hovorili ti, že by si si mal spraviť klystír???“ zvolal šokovane Sami, keď mu konečne došlo, o čom to Bill hovorí. No... nie že by to preňho bola novinka, ale hovoriť o tom vystrašenému chalanovi...
„Ach jáj. Myslím, že začínam chápať. Ale najskôr. Ty si si nikdy nezisťoval nič o tom, ako to funguje?“
„No ja... nikdy som na to nemal dôvod. Nikdy som to ešte nechcel, až teraz. Ale s Tomom... s ním je to všetko také prirodzené, že ma to ani nenapadlo.“
„Aha. Tak fajn. Pozri. Toto je... je to niečo, o čom sa mi veľmi zle hovorí a vlastne... všeobecne je to dosť... neviem... závisí to na každom človeku zvlášť. Sú ľudia, dokonca aj medzi homosexuálmi, pre ktorých je neprijateľný aj orálny sex. A o análnom ani nehovorím. Potom sú takí, ktorí tvrdia, že im stačí ak partner alebo partnerka použijú toaletu a potom sa tam dole poriadne osprchujú. Vo všeobecnosti sa odporúča kondóm, pretože pri tom mužovi hrozí zápal močového mechúra. Ale samozrejme sú takí, ktorí ho ešte nikdy nemali. Klystír si robia hlavne pornoherečky a pornoherci. Vzhľadom na frekvenciu striedania otvorov je to pochopiteľné, ak chápeš, čo tým myslím,“ vysvetľoval Sami a v duchu ďakoval Bohu aj všetkým svätým, že nie je žiaden svätuškár. Pri pohľade na Billa mu totiž hneď došlo, že ten chlapec zrejme ani veľmi nechápe, ako to myslí.
„No... ja... to moc nepozerám. Ja... je to dosť nechutné,“ priznal, na čo sa Sami uškrnul.
„Ty si... ty si robíš... no... ten... klystír?“ podarilo sa mu to nakoniec vysloviť. Sami prudko vydýchol vzduch, no po chvíli sa predsa rozhodol priznať.
„No, robím to len vtedy, keď chcem Andreasovi pripomenúť, prečo je vlastne so mnou,“ uškrnul sa a pár krát rýchlo pokýval obočím v sprisahaneckom geste. Bill chvíľu nechápal, no potom mu to došlo – Sami zrejme robí presne to, o čo išlo aj jemu. Z času na čas Andreasovi v posteli predvedie také divadlo, že ten na to tak skoro nezabudne. Ale určite zabudne na akýkoľvek úmysel skočiť do postele niekomu inému.

„Vieš, myslím si, že by si si ho mal spraviť,“ prehovoril Sami o pár minút neskôr, keď sa už prestali baviť na Andreasov účet. Bill spýtavo zdvihol obočie a on sa naňho povzbudzujúco usmial.
„Viem, že je to nepríjemné a v romantických príbehoch sa o tom nikdy nepíše. A pravdou tiež je, že keď konečne prekročíte túto hranicu, je veľmi pravdepodobné, že vás občas premôže vášeň niekde, kde nebude čas ani priestor myslieť na takéto veci. Preto by si si so sebou mal brávať kondómy, papierové vreckovky a vlhčené obrúsky. Ale na ten prvý krát, na ten by si sa mal pripraviť naozaj dôkladne. Obzvlášť v tejto situácii. Budeš sa cítiť uvoľnenejšie a nebudeš myslieť na to, či si dosť čistý a či sa to Tomovi nebude protiviť alebo tak. Budeš si to môcť len jednoducho vychutnať. Keď už budeš vedieť, že je to v poriadku a keď už aj Tom príde na to, že je to okej, potom si už sám nájdeš tú správnu cestu, ktorá ti bude najviac vyhovovať.“
Bill sa nad tým chvíľu zamyslel, no napokon pokýval hlavou na znak súhlasu.

„Porozprávaš mi o tom, ako si to mal ty? Keď si to robil po prvý krát?“ požiadal Bill svojho kamaráta vo chvíli, keď sa mu už viac nechcelo premýšľať. Aj tentokrát sa Sami uškrnul, no nebol to práve veselý úsmev.
„No... nebolo to práve romantické. Na rozdiel od teba, ja som nečakal na princa na bielom koni. Bol som poriadne nadržaný a chcel som sex. A bol som aj zvedavý, aké to je. Mal som napozerané hromady porna a chcel som vedieť, či je to ozaj také dobré, ako to tam vyzerá. Mal som aj nejaké veci prečítané a popísalo sa tam dosť, no vo videách to bolo o niečom inom. Chcel som to proste vedieť. A keď ma už prestalo baviť robiť si to ručne, šiel som na jednu gay diskotéku a nechal sa tam zbaliť jedným chalanom. Bol celkom fešák, ale nie žiaden krásavec. Myslím tým, myslel som si, že to nie je ten typ, ktorý by mohol ísť s každým, ale zároveň niekto, kto už má nejaké skúsenosti. Myslel som, že bude vedieť, čo má robiť, ale nepoužije ma len pre svoju potrebu. No, mýlil som sa. Mali tam takú miestnosť, volalo sa to Dark Room. Vysielalo sa tam gay-porno, na zemi boli vankúše a boli tam kabínky. Chvíľu sme sa pozerali a on sa ručne snažil dosiahnuť, aby som bol povoľnejší. A aj sa mu to darilo. Bol som to ja, kto ho zatiahol za záves. Lenže keď už bolo pri tom, len ma expresne roztiahol prstami, použil sliny a ja som mohol byť rád, že aspoň použil kondóm. Bolelo to a to teda riadne. A nič som z toho nemal, akurát som si týždeň nemohol sadnúť. Zaprisahával som sa, že to už nikdy neurobím, ale o pár týždňov som tam bol opäť. Ibaže som sa poučil, že ak si to chcem užiť aj ja, musím sa o to postarať sám. A nešlo to hneď. A nie vždy. Našťastie som si veľmi rýchlo uvedomil, že takéto striedanie chlapov síce má isté čaro nepoznaného, ale v konečnom dôsledku mi to žiadne blaho neprinesie. Moje telo ešte nebolo privyknuté na vniknutia, ani ja sám som sa ešte nevedel dostatočne pripraviť sám a než som sa k niečomu dokopal, tak už to aj tak bolo jedno a tí chlapi sa väčšinou starali len sami o seba. Viem, že som si asi nevybral správne miesto. Alebo správnych partnerov. Možno keby som si vybral niekoho staršieho, bol by sa o mňa postaral. Aspoň tak to tvrdili niektorí chalani na nete, s ktorými som sa bavil, no mne sa až takí starí chlapi nepáčili. Tak som si skúsil nájsť niekoho na stálo, ale mladší nemal skúsenosti a starší... no, chlapi nevedia byť veľmi verní. Alebo som len ja na žiadneho takého nemal šťastie. Až kým som nenarazil na Andreasa. A aj ten ma podviedol. Ale to bolo horšie, lebo doňho som sa skutočne zamiloval,“ priznal.
Bill celý čas ticho počúval a nevedel, čo si má o tom myslieť. To boli skutočne všetci chlapi takí prelietaví? Alebo bol len on taký čudný? Možno bol čudný jeho názor na sex... Ale on si skutočne nevedel predstaviť, že by sa mal s niekým vyspať len tak. Celý svoj život mal pocit, že mu niekto chýba. Jeho druhá polovica. A až keď ju našiel, prišiel jeho čas. V Samiho rozprávaní ho však zaujalo aj niečo iné.
„Ja... mrzí ma, že to tak dopadlo. Ale som rád, že ste teraz s Andreasom spolu a dúfam, že vám to aj vydrží. Ale.. ja... môžem sa ešte spýtať?“ počkal si na chlapcovo prikývnutie a po chvíľke pokračoval. „Hovoril si, že si sa pripravil. Ako si to myslel?“
„Billííí, ty si fakt neviniatko,“ zasmial sa Sami, no bol to skôr taký nežný smiech. „Tvoj vstup nie je určený na milovanie, to predsa vieš. Časom si ako tak zvykne, ale na začiatku to býva dosť nepríjemné a mohlo by to byť aj bolestivé. Preto treba používať veľa lubrikantu a s prípravou začínať pomaly. Môžeš použiť prsty, ale aj nejaké pomôcky. Ideálne také, ktoré sú na to priamo určené. Je dobré vedieť, aké pocity to v tebe bude vyvolávať, či ti to bude príjemné alebo naopak nepríjemné...“ pripomenul mu, no červeň a výraz na tvári druhého chlapca mu napovedali, že už ďalej nemusí pokračovať.
„Zdá sa, že ty to už vieš,“ nadhodil, na čo Bill očervenel ešte viac. „To je fajn. Billííí, nerob z toho vedu. Milovanie je úžasná a krásna vec a je to úplne prirodzené. Tvoje telo bude samé vedieť, čo má robiť. Ty sa nechaj len viesť inštinktom a pocitmi. A hlavne sa poriadne uvoľni. Zapáľ sviečky, všetko si nachystaj tak, aby si to mal po ruke a rozhodne sa neopíjaj! A keď k tebe príde Tom a pobozká ťa... tak to proste nechaj plynúť. Bude to nádherné!“ uistil Sami svojho kamaráta. Bol od neho mladší, no v tejto chvíli sa cítil byť tým starším. Ale bolo milé vedieť, že aj v tejto dobe sú ešte niektorí takto nevinní. A dúfal, že mu to aj ostane.
Tags: slash, stretli sme sa na vianoce
Subscribe

 • Stretli sme sa na Vianoce - 31. časť

  Sami prišiel domov a zvalil sa na gauč. Cítil sa totálne vycucnutý. Rozhodne nečakal, že niekedy v živote bude viesť podobný rozhovor. Bože,…

 • Stretli sme sa na Vianoce - 29. časť

  Večera Billovi chutila tak veľmi, že si aj pridal, a nakoniec predsa len sedel na gauči a sťažka odfukoval. "Ty ma chceš zabiť. Alebo vykŕmiť.…

 • Stretli sme sa na Vianoce - 28. časť

  Ráno sa Tom zobudil ako prvý - minimálne tomu nasvedčovalo absolútne ticho v dome. Géčka skončili niekedy počas jeho rozhovoru s Billom a ten zaspal…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments