jasalia (jasalia) wrote,
jasalia
jasalia

Stretli sme sa na Vianoce - 29. časť

Večera Billovi chutila tak veľmi, že si aj pridal, a nakoniec predsa len sedel na gauči a sťažka odfukoval.

"Ty ma chceš zabiť. Alebo vykŕmiť. Chceš, aby som pribral tak, že sa budem gúľať," sťažoval sa, pohodlnejšie sa uvelebiac do Tomovho náručia. V televízii bežal nejaký film, ktorý ani jeden z nich nevnímal, a na okne svietili tri sviečky v elegantných svietnikoch - darček od Samiho a Tomova snaha o romantiku.

"Pýtal som sa ťa, či si si istý tým, že chceš pridať."

"Ja viem. Ale keď to bolo také dobré. Fakt si to varil ty?" nahodil Bill pochybovačný tón, na čo sa Tom naoko nahneval.

"Čo??? Ty potvora! Takto o mne pochybuješ? Samozrejme, že som to varil sám! Celé dopoludnie som strávil s Katrin v kuchyni a popoludní som ju mal na telefóne, len aby bolo všetko okej."

"Veď aj bolo. Ani moja mama by to neuvarila lepšie," vyhlásil chlapec, len aby si ho opäť naklonil. Nakoľko jeho mama toto konkrétne jedlo nikdy nevarila, tak vlastne ani neklamal.

"Je mi tu tak dobre. Ani sa mi nechce domov," priznal Bill o pár minút neskôr. Tom ho odmenil bozkom do vlasov.

"Vravel si, že tu dnes ostaneš."

"To áno, ale myslel som to tak všeobecne. Že by som tu pokojne ostal naveky."

"Tak ostaň."

"Hm, to by bolo super. Ale myslím, že by nám to dlho nevydržalo. Ešte ma tak dobre nepoznáš, musím sa dávkovať postupne. Aby si si na mňa zvykol. Keby som sa ti sem hneď nasáčkoval, veľmi rýchlo by si ma mal plné zuby. A to nemôžem dopustiť," vyznal sa Bill, na čo sa Tom zasmial.

"Máš to dokonale naplánované."

"To mám. To vieš. Páčiš sa mi, tak si ťa chcem čo najdlhšie udržať."Udržať sa na uzde bolo čoraz ťažšie. V ten večer zadriemali ešte pred telkou, a tak si pred spaním vymenili len pár nežných bozkov. Ráno Billa zobudila vôňa kávy a palaciniek - Tomova snaha o raňajky do postele. Tie chutili skutočne úžasne a po nich nasledovalo množstvo pusiniek. Keď sa ako tak nabažili jeden druhého, upratali kuchyňu a šli von na prechádzku - doma to začínalo byť nebezpečné. Neskôr sa ale vrátili domov, aby si na obed zohriali zvyšok včerajšej večere. Opäť upratali použitý riad a usadili sa na pohovku s plánom pozrieť si nejaký film. O pár desiatok minút sa našli pri tom, ako sa vášnivo bozkávajú, Tom už bez trička a Bill s tým svojim vyhrnutým poriadne vysoko. Jedna Tomova ruka sa nachádzala na Billovom zadku, zatiaľ čo jedna Billova bola zasunutá za pásom nohavíc na Tomovom chrbte. Obaja boli vzrušení tak veľmi, že úplne zabudli na všetko okolo a aj na fakt, že sa poznajú len dva týždne a rozhodne sa spolu neplánovali milovať tak skoro. V tej chvíli im to bolo úplne jedno, dokázali vnímať len jeden druhého a svoje vzrušenie.

--------------------------------------------------------------------------------


"Billi, mali by sme prestať," hundral Tom do chlapcových úst, no jeho ruky neopúšťali jeho telo. Bill prikyvoval, no ani on neprestával Toma bozkávať. Len ešte viac roztiahol nohy, aby si ho mohol pritiahnuť bližšie. Nasledoval dotyk, ktorý u oboch vyvolal búrlivú reakciu.

"K*rva," vydýchol Tom a v tej chvíli nebol schopný sa ani hanbiť za použité slovo. No dokázal sa vďaka tomu konečne odtiahnuť. Billovi sa to však veľmi nepozdávalo. Vytiahol sa za ním v snahe udržať s ním kontakt čo najdlhšie. Tom chytil jeho ruky do svojich a odtiahol ich od svojho tela.

"Billi, nie. Milujem ťa a najradšej by som... ou, ozaj... naozaj by som chcel pokračovať," sťažka vydýchol Tom, keď sa jeho malý kamoš v nohaviciach neprestával nespokojne ozývať. "Ale nechcem, aby si to neskôr ľutoval."

"Nebudem," tvrdohlavo namietol Bill, no ani jemu to neznelo úplne dôveryhodne. Konečne si začínal uvedomovať, čo skoro urobili. Zbláznil sa snáď? Nie že by si to neužíval, ale poznali sa predsa len dva týždne! Čo si o ňom bude Tom myslieť?

"Ale budeš. Ty nie si taký. A ja... nechcem byť taký. Pri tebe nie," priznal Tom a Bill sa zoširoka usmial a pohladil ho po tvári. Bol šťastný, že si o ňom jeho priateľ nemyslí nič zlé. A rovnako ho tešilo aj to, že Tom pri ňom chcel byť dobrý, že sa pri ňom chcel správať inak ako pri svojich predchádzajúcich známostiach.

"Ďakujem."

"Ja ďakujem. Robíš zo mňa lepšieho človeka."

"Ty SI! dobrý človek. Ale čo budeme teraz robiť? Lebo - obávam sa - ak ostaneme spolu sami, asi nám to slušné správanie dlho nevydrží."

"Hm, to máš pravdu. Ale čo chceš robiť?"

"Neviem. Musíme sa zdržiavať v spoločnosti iných ľudí. Andy a Sami?"

"Sú na nejakej rodinnej oslave. Geo a Gus?"

"Išli niekam lyžovať. Kino?"

"Príliš málo svetla."

"Och, toto nie je fér. Čo takto park?" skúšal Bill ďalej, no Tom pozrel do okna a pokrútil hlavou. Vonku sa ženili všetci čerti.

"V tomto počasí asi nie."

"Tak čo budeme robiť?"Než stihli vymyslieť, čo budú robiť, zachránilo ich zvonenie Tomovho telefónu. Katrin sa chcela presvedčiť, či Billovi chutila večera.

"Spýtaj sa ho sama," ozval sa Tom a na Billa sa zoširoka usmial.

"Bolo to výborné," pochválil ho Bill so smiechom, čo vyvolalo smiech aj u Katrin. "Ale na večeru nám už nič neostalo."

"Tak príďte sem, my toho máme dosť. A ja sa rada zoznámim s tým, kto prinútil Toma učiť sa variť," navrhla žena niečo, v čo Bill tak trochu dúfal, keď spomínal neexistujúcu večeru. Teraz si teda s Tomom vymenil pohľad a čakal, čo on na to. Bude súhlasiť? Bude ho chcieť zoznámiť so svojou rodinou?

"Super nápad. Ale dúfam, že máš aj niečo sladké. Bill miluje sladké!" súhlasil Tom a na Billa sa usmial.Tom si Billa priviedol domov za ruku. Najskôr bol trochu nervózny, pretože niečo takéto neurobil ani so svojimi predchádzajúcimi priateľkami, no keď sa ho chcel Bill pustiť, on ho chytil pevnejšie. Odomkol si vchodové dvere a spoločne vošli dnu. Vyzuli sa, vyzliekli si bundy a on ho opäť chytil za ruku a viedol ďalej do bytu, aby ho konečne predstavil svojej rodine.

"Ahoj, kde ste všetci?"

"Sme tu všetci, len najmladšie a najstaršie deti spia," ozvala sa Katrin, vstúpiac do obývačky.

"Takže Jörg spí?" zasmial sa Tom a Katrin prikývla. "Hej. Šiel uspať drobcov a nakoniec uspal prvého sám seba. Ale to je dobre, potrebuje si oddýchnuť," dodala s nežným úsmevom na tvári a vtedy sa aj Tomov pobavený úškrn zmenil na jemný úsmev. Bolo zvláštne milé vidieť, že jeho nevlastná matka stále miluje jeho otca.

"Ahoj, Billi. Rada ťa opäť vidím. Dospel si," usmiala sa na chlapca stojaceho tesne za Tomom a na privítanie ho objala a pobozkala.

"Ďakujem. Je to už dávno, ale vy vyzeráte stále rovnako dobre," polichotil jej Bill a objatie jej opätoval.

"Si milý. Ale ďakujem. Sadneme si do kuchyne či ostanete tu? Mám ešte nejakú prácu."

"Teraz?"

"Hovoril si, že Bill má rád sladké, nie? Tak pečiem koláč."

"Čo? To vážne?" smial sa Tom a Bill len neveriaco krútil hlavou.

"To ste nemuseli! Len kvôli mne..."

"Och, nie je to len kvôli tebe. Všetci máme radi sladké. Stavím sa, že sa to zje ešte skôr, ako odídete domov. A teraz mi niečo porozprávaj. Ako sa k tebe Tom správa? Je k tebe dobrý? Lebo keby nie..."

"Héj!" ohradil sa Tom, no skôr než stihol niečo namietať, Bill stisol jeho ruku.

"Nemusíte sa báť. Tom je úžasný. Najlepší!" usmial sa a pritúlil sa k Tomovi. Katrin sa pri pohľade naňho len zasmiala a pokrútila hlavou. Stačilo pár sekúnd, aby si každý všimol, že sú do seba až po uši zamilovaní. Bill sa na Toma pozeral ako na bájneho hrdinu, Tom na Billa ako na najvzácnejší poklad. Boli ako dve hrdličky, ktoré si navzájom všetko reflektovali. Keď sa Bill pozrel na Toma, ten sa okamžite pozrel naňho. Keď sa usmial Bill, usmial sa aj Tom. Držali sa pri sebe tesne ako sardinky v konzerve, Bill objímal Tomovu ruku, prsty jednej ruky mali prepletené a tou druhou sa dotýkali a hladkali a očami si každú chvíľu posielali nemé odkazy. Akoby celkom zabúdali, že tam nie sú sami. Katrin sa sama pre seba pobavene zasmiala, keď jej došlo, prečo tak ochotne a rýchlo prijali pozvanie na večeru a nakoniec prišli o niekoľko hodín skôr.Tom, Bill a Katrin sa veselo bavili v kuchyni, zatiaľ čo čakali, kým sa upečie koláč, keď sa zrazu v obývačke ozval dievčenský hlas.

"Héj, prečo sa mi zdá, že tu počujem Billa a To... ma? No páni, vy ste tu? Prečo si nepovedala, že prídu? A... spolu? Vy sa poznáte? Teda, vlastne, cez Gordona, že? Len by ma nenapadlo, že sem príde Bill..." rapotala Andrea, len čo sa prebrala z prekvapenia. Tom aj Bill sa len pobavene usmievali, nemali potrebu jej vysvetľovať svoj vzťah. Aj tak na to čoskoro príde, keďže neplánovali nič tajiť.

"Prišli sme na koláč a večeru," oznámil s kľudom Tom a s úsmevom mrkol na svojho spoločníka. Chlapec mu úsmev opätoval a Andrea sa na nich ostala zarazene dívať. Niečo jej tu nehralo. Poznala oboch už pekných pár rokov a prečítala už pekných pár zamilovaných románov. Ale... toto bol predsa Tom! Preto len pokrútila hlavou a nechala to tak. Sadla si k nim a začali sa spolu baviť. Lenže jej podozrenie sa stupňovalo každou minútou, pretože to, ako sa k sebe správali, ako sa na seba pozerali a dopĺňali jeden druhého, predsa nemohlo byť len tak!"Vy ste ako dvojčatá! Toto je... čo vy dvaja vlastne medzi sebou máte?" zvolala nakoniec, keď Bill zas dokončil vetu za Toma a potom si s ním vymenil pohľad a úsmev. Chlapci sa na ňu pozreli, potom si znovu vymenili pohľady a úsmevy a nakoniec Tom Billa pobozkal na ústa. A nebola to len tak nejaká kamarátska pusa, ale regulárny milenecký bozk. Andrea prekvapením otvorila ústa a potom ich zabudla zatvoriť. Toto by od neho rozhodne nečakala. Od Billa áno, ale od Toma nikdy.

"To... to... to.... to je..." koktala úplne vyvedená z miery, prstom ukazovala na zamilovane sa na seba usmievajúcu dvojicu a nechápavo pozerala raz na nich a raz na matku. Tá len pokrčila ramenami, usmievajúc sa rovnako žiarivo ako oni dvaja.

"Ty si to vedela? Vedela si, že oni dvaja..." spýtala sa, no stále nedokázala vysloviť tú šokujúcu pravdu. Katrin pokývala hlavou.

"Áno, vedela. Tom a Bill spolu chodia. Zoznámili sa na Vianoce," informovala svoju dcéru a dobre sa pri tom bavila.

"Ale Tom nie je gay!"

"No... možno pri Billovi urobil výnimku."

"Veľmi vtipné, mami. Héj, vy dvaja, prestaňte sa bozkávať! Mali by ste si to nechať do súkromia. Ak ste si to náhodou nevšimli, ja som ešte mladistvá!" informovala ich Andrea lakonicky, no keď sa len zasmiali a pokračovali v bozkávaní, pokrútila hlavou a mávla nad nimi rukou. Toto nemalo cenu. A potom sa nad tým všetkým zasmiala. Bolo to vlastne milé, vidieť Toma takého zamilovaného.Bill sa rehotal na celé kolo a Tom ho pri tom s úsmevom pozoroval. Ohromne sa mu páčilo, aký bol uvoľnený a spokojný. Z ničoho si nerobil ťažkú hlavu, s každým sa veselo bavil. Aj s Jörgom, keď sa k nim neskôr pridal. Najskôr bol nesmelý a pôsobil hanblivo, veľmi dúfal, že sa mu zapáči. Aj Tom bol z toho nervózny, no jeho otec si len vymenil pohľad s Katrin, a keď sa tá usmiala, usmial sa aj on. Podali si ruku a potom sa Bill pritúlil k Tomovi, akoby uňho hľadal ochranu. A Jörg sa pozrel na Toma a ten si Billa pritúlil ešte viac a jeho pohľad pevne opätoval. Bol ochotný brániť svoje rozhodnutie zo všetkých síl, no nebolo treba. Otec sa usmial a pokýval hlavou. Akoby mu dával svoj súhlas. A kto vie prečo, jeho to potešilo. Jörg sa s Billom normálne bavil a doberal si ho, pýtal sa ho, či sa k nemu Tom správa slušne, a dokonca mu sľúbil, že keby nie, tak si to s nám vybaví. Tomovi by to zrejme malo byť nepríjemné a tak trochu aj bolo, ale... na druhej strane, bolo to fajn. Bolo to o rodine. O normálne fungujúcej rodine, normálnych rodičoch a súrodencoch a o tom, ako sa zrejme vo väčšine rodín správajú k vážnym známostiam svojich potomkov. Mal by sa za to hnevať? To nemohol, pretože presne po tomto vždy túžil. A tak tu teraz len sedel, usmieval sa a nechal svoju rodinu, aby sa bavili na jeho účet. A aj on sa bavil. Priam s hrdosťou sledoval, ako jeho priateľ okúzľuje jeho otca a omotáva si ho okolo prsta. Presne ako si omotal aj jeho priateľov. Bol milý, úprimný, láskavý, roztomilý a neustále sa smial, a pritom sa vôbec netajil tým, že je do Toma až po uši zamilovaný. Tom sa až červenal, keď Bill uisťoval jeho otca, že sa oňho Tom stará a je k nemu milý a pozorný. Robil z neho priam hrdinu bez bázne a hany a on sa pri tom cítil trápne, no zároveň bol pyšný. Jörg, Katrin a dokonca aj Andrea sa bavili na jeho rozpakoch, no Billa to vôbec neodradilo. Tom to nakoniec nevydržal a skryl si tvár do dlaní, no natriasajúce sa ramená prezrádzali, že sa vlastne smeje. Bill sa k nemu prisunul, dal mu ruky dole a ospravedlňujúco sa naňho usmial.

"Prepáč," šepol, no on sa naňho nemohol hnevať. Pritiahol si ho k sebe, vlepil mu bozk na čelo a potom si ho stúlil do náručia."No to ma po*er!" ozvalo sa od schodov smerujúcich na druhé poschodie. Všetky pohľady sa obrátili daným smerom, aby sa zahľadeli na mladíka, stojaceho na ich úpätí. Kay vyzeral, že tam stál už nejakú dobu a bol svedkom Tomovho správania, pretože mu od prekvapenia padla sánka a teraz tam zrejme čakal, kedy mu do otvorených úst vletí mucha.

"Zavri ústa a pozor na slovník," upozornila ho matka, keď si všimla, že v náručí drží malú Annu a Tobias stojí hneď vedľa neho. Kay zamrmlal "Sorry," a keď vošiel ďalej do miestnosti, položil svoju malú sestričku na zem.

"Tomííííí!" ozval sa hlas malej Anny a dievčatko sa na svojich krátkych nožičkách rozbehlo za svojím veľkým bratom. Jej o rok starší brat ju predbehol a chystal sa vyšplhať na Tomove kolená, tak mu Bill uvoľnil miesto. Tom si chlapca vyzdvihol na ruky a vyhodil ho do vzduchu, aby ho vzápätí opäť chytil. A potom rovnakú procedúru predviedol aj so svojou sestričkou, skôr než si ich oboch usadil na kolenách. Tobias tým však nebol nadšený - bol to neposedný malý lapaj, ktorý sa viac zaujímal o voňavý koláčik na stolíku. Tom sa teda rozhodol venovať aspoň svojej malej sestričke, pre ktorú bol najmilovanejším bratom.

"Ahoj, maličká, ako sa máš?" spýtal sa jej a poriadne ju vybozkával. Dievčatko veselo pišťalo a smialo sa, až kým si nevšimlo zvláštne stvorenie ticho stojace za Tomom.

"Teta," ozvalo sa dievčatko, ukazujúc na Billa. To však nemalo hovoriť, pretože v miestnosti sa ozval veselý smiech štyroch osôb a Bill sám nevedel, či sa má smiať, alebo od hanby zahrabať niekam dole. Tom sa tiež usmial, no chytil Billovu ruku do svojej a s láskou sa naňho usmial."To je Bill. A je to chlapec. A môj priateľ," povedal s hrdosťou v hlase a opäť vrhol rýchly pohľad na chlapca vedľa seba. Aj Bill sa naňho usmial a potom pozrel na dievčatko.

"Ahoj."

"To neni chlapec," ozval sa aj Tobias s pusou zamazanou od krému a vševediaco sa zahľadel na neznámeho chlapca. "Je maľovaný, ako Andea," vysvetlil vážne a tento krát to bol Bill, kto si schoval tvár do dlaní.

"Hm, má pravdu, Bill, vážne vyzeráš ako dievča," rýpol si Kay. "Možno preto s ním Tom je."

"Hm, že by?" zahľadela sa na Billa aj Andrea a jeho okamžite prešiel úsmev. Tom ho síce už niekoľko krát presvedčil, že mu na tom nezáleží a že ho má rád so všetkým, čo k nemu patrí, ale...

"Kay, to si si mohol odpustiť," upozornila Katrin syna, no on len otrávene prevrátil oči.

"Veď som nič také nepovedal."

"Minimálne nič inteligentné," zahundrala Andrea jeho smerom, zatiaľ čo Tom sa venoval svojmu priateľovi. Chytil jeho tvár tak, aby si ju mohol otočiť k sebe a prinútil ho tak pozrieť sa naňho.

"Héj, čo je. Hádam mu neveríš?" prihovoril sa mu potichu, no keď sa Bill zmohol len na chabý úsmev, široko sa uškrnul.

"No ták, tuším som ti už dokazoval, že mi to vôbec neprekáža. Už dávno som si všimol, že ti tu..." dlaňou prešiel po jeho hrudi... "niečo chýba a tu..." jeho dlaň zamierila smerom dolu a keď si Bill uvedomil, kam, rýchlo mu ju chytil.

"Nemusíš pokračovať," uistil ho, znovu sa usmievajúc a s vďakou mu stisol prsty. Zahľadel sa mu do očí a bol by sa mu do nich díval hoci aj večne, keby ho neprerušil jemný hlások dievčatka, stále sediaceho na Tomových nohách.

"Si peký," informovala ho Anna a natiahla k nemu rúčku. Billov úsmev sa ešte viac rozšíril a jej rúčku chytil, aby jej mohol dať bozk do dlane.

"Ďakujem, princezná."

"Poď sa hrať!" zaťahal ho za ruku druhý malý človiečik a on sa zahľadel do nádherných čokoládových očí Tomovho bračeka. Mal rovnako drzý výraz ako Tom. Musel sa na tom zasmiať.

"A ako?"Po tomto stretnutí si dali pár dní voľno, aby si Bill mohol dorobiť všetky skúšky. Všetko zvládol úspešne na prvý krát, a tak sa rozhodol to osláviť. Respektíve rozhodli zaňho hlavne Géčka, keď mu oznámili, že oslava sa bude konať v ich obľúbenom klube. A dokonca mu bolo dovolené priviesť so sebou nielen Toma, ale aj jeho dvoch priateľov. Gus sa tiež rozhodol celý večer aj zaplatiť, keďže šlo o dosť drahý klub, čím si u všetkých pripísal obrovské plus. Alkohol tiekol... s rezervou, keďže Bill, Sami ani Gus neboli vyznávačmi ožierania sa a Tom od svojej nehody pil skutočne len s mierou, a tak sa zvyšný dvaja rozhodli rešpektovať ostatných a aj oni sa držali na uzde. Na stole boli dobroty - slané i sladké - a hrala úžasná hudba. Dosť tichá, aby sa pri rozhovore pri stole počuli, ale dosť hlasná, aby sa na ňu dalo úžasne tancovať. Čo samozrejme zaujímalo len Billa a Samiho. A potom už aj Toma a Andyho, keď na nich pri tom mohli oči nechať. Boli tak sexi, keď sa vlnili v rytme hudby! Jeden oproti druhému predvádzali vášnivý tanec, akoby sa navzájom zvádzali a ich priatelia na sekundu snáď aj zapochybovali o tom, či skutočne ide len o tanec, také to bolo presvedčivé. Až keď sa obaja otočili smerom k svojim láskam a začali zvádzať priamo ich, mládencom zatrnulo. Nebolo ani prekvapením, keď sa po chvíli Andy so Samim niekam vytratili a pár minút ich nebolo. Bill si zatiaľ obkročmo sadol na kolená svojmu milému, zúbkami si skusol spodnú peru a zvodne sa mu zahľadel do očí. Ruky mu dal za krk a Tom tie svoje položil na jeho chrbát a pomaly ich posúval dolu. Keď skončili na jeho malom zadku, prudko si ho pritiahol bližšie a hladne sa vrhol na jeho pery. Bozkával ho so všetkou túžbou, ktorá sa v ňom nahromadila počas všetkých tých dní, kedy sa naňho mohol pozerať, bozkávať ho a dotýkať sa ho, no nemohol sa s ním milovať. Jeho posledná posteľová známosť sa datovala ešte do čias pred nehodou a odvtedy nemal nikoho. A ani po nikom netúžil. Až kým za nezamiloval do Billa. A teraz..."Och Bože," ozval sa niečí vzdych a on si uvedomil, že to bol jeho hlas. Bill sa vrtel na jeho lone, ich jazyky navzájom súperili o nadvládu a jeho ruky si stále naliehavejšie tlačili Billa na seba. Mal chuť ho zvaliť na posteľ a poriadne pomilovať, keby...

"Héj, mládež, nemám vám náhodou rezervovať hore jednu izbu?" zaznamenal v podvedomí pobavený hlas a len s ťažkosťou sa odtrhol on Billových sladkých úst. Nechápavo pozrel na vyškereného Georga a na Gustava, ktorého obočie bolo vydvihnuté až niekam pod ofinu. Rozochvene sa rozhliadol okolo seba a až vtedy si konečne uvedomil, kde sa to vlastne nachádzajú a čo tu vyvádza. Zahanbene a ospravedlňujúco sa pozrel na chlapca, stále sediaceho na jeho nohách, no ten sa len začervenal a chichotajúc sa, schoval tvár do jeho krku. A teraz už len počkať, kým sa upokoja aj tí malí tam dole.Udržať sa na uzde bolo stále ťažšie, a tak sa rozhodli, že sa už nebudú stretávať v súkromí. Stretávali sa zároveň s Andym a Samim, inokedy s Géčkami, potom so všetkými naraz. Šli na klzisko, potom do kina... Kino sa pre nich stalo najobľúbenejším miestom na stretnutia, postupne videli aj také filmy, ktoré vidieť nechceli, len aby si mohli sadnúť niekam do zadných radov a venovať sa jeden druhému. Už po prvej návšteve Bill závidel Tomovi jeho voľné nohavice, a tak si pri najbližšej príležitosti kúpil slušivý kabátik, dosť dlhý na to, aby v prípade potreby schoval aj jeho podpásový problém. No to neriešilo jeho problém úplne. Potreboval ho vyriešiť trochu inak. A tak, keď jeden večer po návšteve kina opäť ležal sám v posteli a jeho malý kamoš pomaly ochaboval po prežitom vlastnoručnom orgazme, rozhodol sa. Už nebude čakať. Dá Tomovi darček k mesačnému výročiu. Seba.
Tags: slash, stretli sme sa na vianoce
Subscribe

 • Stretli sme sa na Vianoce - 31. časť

  Sami prišiel domov a zvalil sa na gauč. Cítil sa totálne vycucnutý. Rozhodne nečakal, že niekedy v živote bude viesť podobný rozhovor. Bože,…

 • Stretli sme sa na Vianoce - 30. časť

  „Ty si sa zbláznil?????“ Gustav vyvalil oči a zastavil sa uprostred pohybu. Bill si zahryzol do pery a nenápadne sa zahľadel na podlahu. Mal by sa za…

 • Stretli sme sa na Vianoce - 28. časť

  Ráno sa Tom zobudil ako prvý - minimálne tomu nasvedčovalo absolútne ticho v dome. Géčka skončili niekedy počas jeho rozhovoru s Billom a ten zaspal…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments